top of page

Beşiktaş Amerika Vize DanışmanıBeşiktaş Amerika Vize Danışmanlık

Selamlar Değerli Danışanlarımız;

İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyor ve hak ettiğiniz vize danışmanlığı hizmeti alabileceğiniz bir “İstanbul Vize Danışmanı” arıyorsanız, doğru adrestesiniz. 8 yıllık vize tecrübesi, alanında uzman ekibi ile danışanlarına güncel ve doğru bilgiler ile hizmet veren HGY Vize Danışmanlık, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde de Amerika Vize Danışmanlığı başta olmak üzere; Schengen Vize Danışmanlığı (Almanya Vize Danışmanlığı, İtalya Vize Danışmanlığı, Hollanda Vize Danışmanlığı, Malta Vize Danışmanlığı, İsveç Vize Danışmanlığı, Bulgaristan Vize Danışmanlığı, Yunanistan Vize Danışmanlığı), İngiltere Vize Danışmanlığı ve Kanada Vize Danışmanlığı hizmeti vermektedir. İstanbul Vize Danışmanı denildiğinde akla gelen Beşiktaş Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık, Türkiye’nin her neresinde yaşıyor olursanız olun, size bir telefon kadar yakındır.

Bu blog yazımızda Beşiktaş Amerika Vize Danışmanlığı hizmetimizden ve detaylarımızdan sizlere bahsedeceğiz. Yine de tüm sorularınız için bizleri arayabilir, bir Amerika Vize Uzmanı’mız ile görüşebilirsiniz.

 

Amerika Vize Danışmanı


Beşiktaş bölgesinde ve İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren HGY Vize Danışmanlık, Amerika turistik vize başvurularınızın yapılması, Amerika vize başvuru evraklarının hazırlanması ve Amerikan Konsolosluğu’unda girilecek olan Vize Görüşmesi mülakatına hazırlık süreciniz dahil olmak üzere vizenizin başvuru anından, vizenizi alana kadar geçen sürede yapılması gereken tüm işlemlerinizde sizlere Amerika Vize Danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, Beşiktaş Amerika Vize Danışmanlık hizmetlerini sizler için detaylı olarak bu makalede anlatacaktır.

Amerika turistik (B1-B2) Vizesi, turistik gezi veya iş amaçlı (fuar,davet,seminer) alınan ve 10 yıllık alınan bir vize türüdür. Fakat 10 yıllık olmasına rağmen tek seferde Amerika’da kalmanıza müsaade etmemektedir. Bu blog yazısı içerisinde sizlerden sıkça gelen sorulara da değineceğiz. Unutmamalısınız ki; Amerika (b1-b2) turistik vizesi ile Amerika’da çalışamaz veya kalıcı olarak ikamet edemezsiniz. Fakat tek gidişte, 6 ay kalmanıza müsaade eden Abd Turistik Vize’niz ile Amerika’da dilediğiniz gibi tatilinizi yapabilirsiniz.

 

Beşiktaş Amerika Vize Danışmanı

Amerika Birleşik Devletleri’ne bir tatil planı yaptınız ve Amerika vizesi almak istiyorsunuz. Bunun için öncelikle belirtmeliyim ki; Vize başvuru işlemlerinizi kendiniz de yapabileceğiniz gibi, Amerika vizesinde uzman bir danışman ile de çalışabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz, hangi ülke vizesi almak isterseniz veya hangi tür vize almak isterseniz, bu Amerika Öğrenci Vizesi (f1), Kanada Turistik Vizesi veya Almanya Turistik Vizesi olabilir; Bir danışman ile bu süreci yönetmenizdir. Çünkü yanlış yapılan başvuruların genellikle ret ile sonuçlandığını sıkça görmekteyiz. Neden bir Vize Danışmanı ile Çalışmalıyım? Diye soruyorsanız, burada ayrıntılı anlatmayacağım. Dilerseniz konu ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.


İstanbul Beşiktaş’ta yaşıyorsanız ve Amerika turistik vizesi almak istiyorsanız, İstanbul Amerika Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık’ı arayabilir, bizlerden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz Beşiktaş Amerika Vize Danışmanı olarak, bu süreci sizler adına nasıl yönettiğimizi ve hizmetlerimizi anlatmaya başlayalım.


Amerika Vize Randevusu Alımı


İstanbul Amerika Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, sizler Amerika Turistik Vize randevularınızı alır. Amerika vize görüşmeleri, Amerika Birleşik Devletleri’nin İstanbul ve Ankara’da bulunan konsolosluklarında yapılmaktadır. Amerika turistik vize randevunuzu, vize görüşmenizi Ankara veya İstanbul olmak üzere, hangi ilde yapmak istiyorsanız o ilden randevunuzu almaktayız. Amerika Birleşik Devletleri, randevuları iş yoğunluğundan ve fazla başvuru olmasından dolayı çok ileri tarihlere vermektedir. Beşiktaş Amerika Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık, danışmanlığını yaptığı kişilerin randevularını düzenli olarak kontrol ederek öne çekmektedir. Dilerseniz şifreleri sizlerle de paylaşıyor, sizler de randevularınızı öne çekebilmek için gerekli kontrollerinizi yapabiliyorsunuz. İstanbul Vize Danışmanınız ile bir adım öndesiniz.


Amerika Vizesi DS-160 Formu


HGY Vize Danışmanlık, Amerika vize başvurunuz için randevunuzu aldıktan sonra, ds160 formunuzu da dolduruyor. Unutmamak gerekir ki; Daha önce bu formu doldurmadıysanız ve bu vize türü ile ilgili ciddi bir bilgi birikimine sahip değilseniz, bir profesyonel ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu formda yazacağınız yanlış bir bilgi yada bilgiler, vizenizin onaylanmamasına sebep olabilir. Bu nedenle işinde uzman bir vize danışmanı ile çalışmanızda ciddi anlamda fayda var.

 

Nedir DS-160 Formu?

Ds-160 formu, Amerika Birleşik Devletleri’ne turistik vizenizi alabilmeniz için, sizler ile ilgili bilgiler ve gezi planınızı içeren bir formdur. Bu formun eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulması gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki; Vize görüşmesine girdiğinizde bu form, sizle mülakatı yapan konsolosluk görevlisinin ekranında açık olacaktır ve size bu formdan sizlere sorular soracaktır. Bu nedenle hazırlayacağımız destekleyici evraklar ile bu formda yazan tüm bilgilerin tutarlı ve güncel olması vizenizi alabilmeniz adına hayati önem taşımaktadır. Eğer ds-160 formunuz dolduruldu ve bu sürede bir değişiklik oldu ise durumunuzda, tekrar bir ds-160 formu doldurup, son doldurulan form ile vize görüşmesine katılabilmeniz mümkündür. Beşiktaş Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık, Ds-160 formunuzu sizler adına doldurmaktadır. Formunuzu doldurduktan sonra, Abd Vize görüşmenizde yanınızda götürmeniz gereken belgelerinizi hazırlamaya başlıyoruz.

 

Amerika Vizesi Gerekli Evraklar


İstanbul Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, Amerika vize randevunuzu alıp, ds-160 formunuzu doldurduktan sonra, Ds-160 formunuzu destekleyici belgelerinizi hazırlar. Amerika vizesi alabilmek için sahip olmanız koşulları ve belge listesini buraya tıklayarak, Amerika Turistik Vize sayfamızdan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Sayfamızda Amerika vizesi için gerekli evraklar listesi tüm ayrıntıları ile mevcuttur.

Bütün bu belge ve bilgileri sizler ile paylaşmaktan çekinmiyoruz. Hgy Vize Danışmanlık’ın şeffaf hizmet anlayışı, tüm süreçlerimizde mevcuttur. Tüm evraklar hazırlandıktan sonra, Beşiktaş Vize Danışmanınız sizleri Amerikan Konsolosluğu’nda gerçekleşecek olan Amerika vize görüşmesine titizlikle hazırlayacaktır. Bu görüşme kişiye özel olacağı için, bu yazıda sadece genel geçer bilgiler paylaşacağız.

Unutmamak gerekir ki; Amerika Vize Görüşmesi, kişiye özel bir görüşmedir ve herkesin vermesi gereken yada vereceği cevaplar aynı değildir. Bu nedenle bir vize danışmanı ile çalışmanız oldukça önemlidir.

Amerika Vize Mülakatı

Vize almak isteyen bir çok adayın korkulu rüyası haline gelen, öncesinde çok stres yaptıkları Amerika Vize Mülakatınıza sizleri titizlik ile hazırlamaktayız. İyi çalışılan bir sınavdan korkulacak hiçbir şey yoktur. Bunu lütfen unutmayınız.

Ne soracaklar size bu görüşmede peki? Siz Amerika Birleşik Devletleri’ne turistik bir gezi planlıyorsunuz.

  • Bu gezi planınızın ne kadar süre olacağı,

  • Nereleri gezip görmek istediğiniz,

  • Ne kadar süre kalmayı planladığınız,

  • Daha önce yurtdışına çıkıp çıkmadığınız,

  • Ne iş yaptığınız

  • Ülkenize geri dönüp dönmeyeceğiniz

ile ilgili tüm bilgiler size sorulacaktır.

Unutmamak gerekir ki; Amerika Birleşik Devletleri konsolosları siz vize görüşmesine gittiğinizde sizlerin gerçek amacınızı anlamaya çalışacaklardır. Ülkenize geri dönme niyetinizin olup olmadığı ile ilgili sorgulama yapacak ve kendisine göre bir kanaat oluşturacaktır. Eğer amacınız Amerika'ya gidip orada yaşamak ve yeni bir hayat kurmak ise, buna uygun olan bir vize türüne başvurmanız gerekmektedir. Türkiye’deki bağlarınız ne kadar güçlü ise ve bu bağları kanıtlayabiliyorsanız, korkacak hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz ve vizenizi kolay bir şekilde alabileceksiniz.

Dilerseniz Türkiye’deki bağlarınızı nasıl kanıtlayabileceğiniz ile ilgili birkaç ipucu paylaşalım. Ülkenizde iyi bir işinizin ve dolayısı ile iyi bir gelirinizin olması, en önemli durumlardan biridir. Buradaki aile bağlarınız, çalıştığınız işyerinde iyi bir pozisyonda ve uzun süre çalışıyor olmanız da geri döneceğinizi kanıtlar nitelikte önem arz etmektedir. Eğer bir işyerinde çalışan değil de işverenseniz, yanınızda çalışan kişi sayısı ve iş hacminiz ülkenize geri dönmenizi kanıtlar nitelik taşımaktadır. Aynı zamanda çocuğunuzun olması, evli olmanız, burada devam eden bir eğitiminiz veya okulunuzun olması da oldukça önemlidir. Ama tekrar belirtmek istiyorum ki; Bunlar kişiye özel değerlendirilebilecek durumlar olduğu için, çok ayrıntılı bilgiler yazmak doğru olmayacaktır. İstanbul Amerika Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, sizleri Amerika Vize mülakatına hazırlayacaktır ve rahatlıkla size sorulan sorulara cevaplar verebileceksiniz. Beşiktaş Amerika Vize Danışmanınız, Vize başvurularınızın tüm süreçlerinde yanınızda ve sizlere bir telefon kadar yakın.

 

Amerika Vize Görüşmesi Sırasında Nasıl Olmalısın?

Amerika Vize görüşmesine gireceğiniz zaman sizleri bu görüşme için hazırladığımızı belirtmiştik. Bu görüşmede sizlere sorulabilecek sorulardan da bahsettik. Amerika Birleşik Devletleri, kişilerin seyahat geçmişini oldukça önemser. Bu nedenle soracakları sorulardan bir tanesi ve çok önemli olduğunu düşündüğüm, “Daha önce yurtdışına gittiniz mi?” sorusuna cevabınızın olmasıdır. Daha önce vizeli bir ülkeye vize alıp gittiyseniz ve bu çok çok uzun bir zaman önce olmadıysa, emin olun avantajlısınızdır. Fakat daha önce yurtdışına çıkmadıysanız eğer ve ülkeniz ile bağlarınız da kuvvetli değil ise, muhtemelen vize onayı alamayacaksınızdır. Bu nedenle bizlere başvuran tüm danışanlarımıza, kendileri ile çalışmaya başlamadan önce durumları hakkında konuşuyor, gerekirse bu vizeyi alabilmek için nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda yönlendiriyoruz.

Vize görüşmesi sırasında giyim kuşamınıza, saçınıza ve sakalınıza dikkat etmenizin önemli olduğunu düşünmekteyiz. Sonuçta resmi bir kuruma gidiyorsunuz ve ilk intiba’nın önemli olduğunu biz düşünüyoruz. Eminim konsolosluk görevlisi de bu şekilde düşünecektir. Görüşme esnasında size sorulan sorulara net ve sade cevaplar vermeniz çok önemlidir. Size sorulmayan hiçbir şeyden bahsetmenizi önermiyoruz. Unutmayın ki; Mülakat boyunca konsolosluk sizin ülkenize geri dönüp dönmeyeceğinizi tartacaktır. Görüşme sırasında sizden bir evrak isterse, evraklarınızı çabuk ulaşabileceğiniz bir dosya halinde götürmeniz zaman kaybetmemeniz açısından önemlidir.

 

Beşiktaş Amerika Vize Danışmanı Hizmet Bölgeleri

Beşiktaş Amerika Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, İstanbul'un tüm ilçeleri ve tüm Türkiye'ye hizmet verdiği gibi, Beşiktaş ilçesinde; Beşiktaş Abbasağa Mahallesi, Beşiktaş Akat Mahallesi, Beşiktaş Akatlar Mahallesi, Beşiktaş Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş Balmumcu Mahallesi, Beşiktaş Bebek Mahallesi, Beşiktaş Cihannüma Mahallesi, Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi, Beşiktaş Etiler Mahallesi, Beşiktaş Gayrettepe Mahallesi, Beşiktaş Konaklar Mahallesi, Beşiktaş Kuruçeşme Mahallesi, Beşiktaş Kültür Mahallesi, Beşiktaş Levazım Mahallesi, Beşiktaş Levent Mahallesi, Beşiktaş Mecidiye Mahallesi, Beşiktaş Muradiye Mahallesi, Beşiktaş Nisbetiye Mahallesi, Beşiktaş Ortaköy Mahallesi, Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Türkali Mahallesi, Beşiktaş Ulus Mahallesi, Beşiktaş Vişnezade Mahallesi ve Beşiktaş Ulus Mahallesi) sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Unutmayın ki; Beşiktaş Amerika Vize Danışmanlık olarak Amerika vize ve tüm schengen vize başvurularınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Alınamayacak bir vize yoktur; Doğru zamanda, doğru bir şekilde yapılmış bir “Vize Başvurusu” vardır. Lütfen sizler de danışman seçerken bu hususları göz önünde bulundurun.

Harika bir Boston tatili planınız mı var? Öyleyse hayallerinizi ertelemeyin. Hayallerinize giden yolda, HGY Vize Danışmanlık yanınızda…


Sağlıklı Günler Dileriz

HGY Vize Danışmanlık

0543 672 00 34

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page