top of page

Bakırköy Amerika Vize Danışmanı
Bakırköy Amerika Vize Danışmanlık

Merhabalar değerli danışanlarımız;

İstanbul vize danışmanları arasında yüksek onay oranlarına ulaşmış olan, 8 yıllık tecrübesi ile siz değerli danışanlarına “Vize Danışmanlık Merkezi” hizmeti veren HGY Vize Danışmanlık, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde de Amerika Vize Danışmanlığı, Kanada Vize Danışmanlığı, İngiltere Vize Danışmanlığı ve Schengen Vize Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bakırköy’de yaşıyor ve Amerika turistik vizesi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bakırköy Amerika Vize Danışmanınız sizlere bir telefon kadar yakın. Bu yazımızda İstanbul Bakırköy’de yaşayan ve Amerika b1-b2 turistik vize almak isteyen danışanlarımız için başvuru sürecinden, konsoloslukta gerçekleşecek olan Amerika turistik vize mülakatına kadar geçen süreci sizler için aktaracak, bu süreçte sizler için nasıl hizmetler verdiğimizden bahsedeceğiz. Eğer bir Amerika hayaliniz var ise, ertelemeyin. Her geçen gün daha da zorlaşan vize sürecinde 10 yıllık Amerika Turistik b1 b2 vizenizi zaman kaybetmeden alın.


Bakırköy Amerika Vize Danışmanı


İstanbul Amerika Vize Danışmanı denildiğinde akla gelen ilk birkaç firmadan bir tanesi olan HGY Vize Danışmanlık, Bakırköy’de de vize danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bakırköy Amerika Vize danışmanlık, sizler için vize randevunuzu alır, doldurulması gerekli olan ds-160 formunu sizler adına doldurur ve gerekli evraklarınızın hazırlanmasından sonra, vize görüşmenizden önce, sizleri vize mülakatına hazırlar. Birbirinden önemli olan ve kesinlikle hata kabul etmeyen bu süreci, Bakırköy Amerika Vize Danışmanlık olarak HGY Vize danışmanlık yönetir. Her hafta bir çok başvuru yapan ve bir çok danışanımızı vize mülakatına hazırlayan ve mülakattan sonra da konsolosluk görüşmesi ile ilgili tüm detayları sizler ile görüşen Amerika Vize Uzmanlarımız, sizleri güncel ve doğru bilgiler ile yönlendirir, vizenizi almanızı sağlar.

Amerika Turistik b1-b2 vize almanız için 3 önemli süreci doğru yönetmeniz gerekmektedir.

  1. Randevu almak ve Ds-160 formunu doldurmak

  2. Gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması

  3. Amerika Vizesi Mülakatına hazırlık

Bu 3 aşamayı doğru yönetirseniz eğer, vizenizi almanız oldukça kolay olacaktır. Ama tekrar etmek istiyorum ki; Daha önce Amerika Vize Randevusu alıp Ds-160 formu doldurmadıysanız eğer, lütfen bütün bu süreci Amerika Vizesinde uzman bir danışman ile yönetmenizi tavsiye ederiz. Emin olunki, bizler de internette ve sosyal medyada Amerika Turistik vizesi için paylaşılmış bilgiler ile karşılaşmakta, bir çok yazılan veya paylaşılan bilgilerin doğru olmadığını görmekteyiz. O tür doğru olmayan bilgiler ile kendiniz bu süreci yönetmeye kalktığınızda büyük bir çoğunluğun vizesinin onay almadığını görmekteyiz. Hele ki; Amerika Birleşik Devletleri’nin son yaptığı değişikliğe göre; Aynı vize türünden ret almış bir aday, 24 ay sonrasına randevu alabilmekte. Bu uygulamanın iyi bir tarafı var iken, kötü yanı da olduğunu söyleyebiliriz. Eğer; Aday Amerika Vizesi için uygun durumda ve yaptığı küçük bir hatadan dolayı ret aldıysa, tekrar başvuru yapıp bu reddini onaya çevirebilir. Bu tür adaylar için bu uygulamanın zor ve talihsiz olduğunu söyleyebiliriz. Ama adayın durumu o an için gerçekten Amerika Vizesi almaya uygun değil ve ret almış ise, tekrar tekrar başvurup başka retler almaması için faydalı bir uygulamadır diyebiliriz. Zaten Amerika Birleşik Devletleri, ret alsanız dahi hemen bir gün sonrasına tekrar randevu alabilmenize müsaade etmektedir. Fakat 1. Reddiniz ve yeni görüşmeniz arasında durumunuzda ne gibi değişiklikler olduğu da sorgulanıyor. Bu nedenle vize başvurunuzu yapmadan önce bir vize danışmanı ile görüşmeli, bu vize türüne uygun olup olmadığınızı sorgulamalısınız. İstanbul Amerika Vize danışmanı, HGY Vize Danışmanlık olarak; Bizleri arayıp Amerika Turistik Vize başvurusu yapmak isteyen adayların öncelikli olarak vizeyi alabilme olasılıklarını değerlendirmek adına bir takım sorular sormaktayız. Eğer aday, vizeyi alabilecek durumda ise vize başvurusunu yapıyoruz. Alamayacak durumda olan adaylara, neden şuan başvurmamaları gerektiğini ve vizeyi alabilmesi için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatıyor, zaman ve para kayıplarını önlüyoruz. Bakırköy Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, sizleri hayallerinize giden yol’da yalnız bırakmıyor, doğru yönlendirerek almak istediğiniz vizeyi aldırıyor. Dilerseniz Amerika Vizesi alma süreçlerinizi anlatmaya başlayalım.

 

Amerika Vizesi Randevusu


Bakırköy Amerika Vizesi danışmanınız olarak, Amerika Birleşik Devletlerine yapmak istediğiniz turistik gezi veya aile ziyaretleriniz için Abd turistik b1-b2 randevularınızı sizler adına alıyoruz. Randevularınızı sizin görüşmeye nerede girmek istediğinize göre almaktayız. Biliyorsunuz ki; Amerika Vize Randevularınızı, Amerika İstanbul konsolosluğu veya Amerika Ankara Konsolosluklarından birinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hangi şehirde girmek istediğinize göre randevunuzu alıyor ve vize randevunuzu aldığımız esnada Amerika vize harcı ödemesini sizler adına yapıyoruz. Amerika vize harcınızı ödedikten sonra vize görüşmesi tarihinizi seçiyoruz. Bilindiği üzere özellikle covid-19’dan sonra Amerika vize randevuları oldukça geç tarihlere verilmekte olup, düzenli olarak sistemden randevuları kontrol eden ekibimiz, bu tarihleri öne çekebilmektedirler. İstanbul Amerika Vize Danışmanlık firması olan HGY Vize Danışmanlık, sizler için tüm süreci hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Unutmayın ki; Bakırköy Amerika Vize Danışmanlık ile çalışanlar, diğerlerinden bir adım öndedirler.

 

Amerika Vizesi DS-160 Formu


Amerika Vize randevunuz, Bakırköy Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık tarafından alındıktan sonra, vize görüşmesine girebilmeniz için çok önemli olan, olmazsa olmaz diyebileceğim ds-160 formunu sizler adına doldurmaktadır. Ds-160 formu, sizle ilgili tüm bilgilerin yer aldığı, seyahat amacınızın yer aldığı ayrıntılı bir formdur. Bu formu doğru bilgiler ile eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Ds-160 formunda yapılacak olan küçük bir hata, vizenizin onaylanmamasına neden olabilir. Bu nedenle daha önce bu formu doldurmadıysanız ve İngilizceniz yeterli değil ise, kesinlikle danışmanınız tarafından doldurulmalıdır. Bakırköy Vize Danışmanı olarak bizler, danışanlarımızın formlarını eksiksiz bir şekilde doldurmakta, vizelerini alabilmeleri için tüm detayları düşünmekteyiz. Formunuzu da doldurduktan sonra sıra evraklarımızı hazırlamaya geldi.

 

Amerika Vizesi Gerekli Evraklar

Bakırköy Vize Danışmanlık tarafından Amerika turistik vize randevunuz alındı, ds-160 formunuz dolduruldu ve şimdi de Amerika Vize Mülakatı sırasında yanınızda götürmeniz gereken evraklarınızı hazırlama zamanı. Abd Vize Mülakatı sırasında yanınızda götürmeniz gereken evraklar, bir firmada sigortalı olarak çalışanlar için ayrı, kendi şirketinde çalışanlar için ayrı, emekliler için ayrı, ev hanımlar için ayrıdır. Ama hepsinin bir ortak belgesi vardır ki; Geçerli bir pasaport. Pasaportunuzun 10 yıldan eski olmaması, planlanan seyahatinizin bitiş tarihinden sonraki 6 ay da geçerli olması ve en az 2 boş sayfasının olması önemlidir. Pasaport türleri nelerdir? Ve bu pasaportlar kimlere verilir ile ilgili çok fazla soru almaktayız. Dilerseniz pasaport türlerinin neler olduğu ile ilgili makalemizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri turistik vize mülakatında yanınızda götürmeniz gereken evrakları detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

 

Amerika Turistik Vize Konsolosluk Görüşmesi


Bakırköy Amerika Vize Danışmanınız sizler için tüm süreci yönetti ve sırada vizenizi alıp alamayacağınızın belli olacağı konsolosluk görüşmesi günü geldi. Bu görüşme ile ilgili sosyal medyada çok fazla bilgi kirliliği mevcuttur arkadaşlar. Bir çok kişi, siz oraya gitmeden vizenizi alıp alamayacağınızın belli olduğundan bahsediyor. Hayır. Bu kesinlikle yanlış bir bilgidir. Siz görüşmeye gitmeden önce bu belli olacak olsa emin olun sizi konsolosluk görüşmesine davet etmezler. Nitekim Schengen Vizelerinde olduğu gibi. Mesela Almanya’ya bir Almanya turistik vize başvurusu yapmak istiyorsunuz veya İtalya’ya İtalya turistik vize başvurusu yaptığınızda, aracı kurum ile sadece evraklarınızı gönderirsiniz. Sizi vize görüşmesine almazlar. Belgeleriniz incelenir ve vizenizi alırsınız. Ama Amerika Vize Görüşmesinde sürecin sonunda Amerikan Konsolosluğu’nda yüzyüze gerçekleştirilen bir vize görüşmesine girersiniz. Görüşme sırasında sizle ilgili görebildikleri bilgiler, Ds-160 formunuzda yazılı olan bilgilerdir. Bu nedenle Ds-160 formunuzu doğru ve güncel bilgileriniz ile profesyonel, işinde uzman vize danışmanları ile doldurmanız çok önemlidir.

Bakırköy Vize Danışmanlık olarak bizler; Amerika vize mülakatında danışanlarımızı hazırlarken, onlara sorulabilecek sorulara ve bu sorulara nasıl cevaplar vermeleri gerektiğine göre hazırlarız. Dilerseniz vize mülakatınızı Türkçe veya İngilizce yapabilirsiniz. İngilizce bilmiyor olmanız hiç sorun değildir. Sonuçta siz oraya turistik bir tatil amaçlı gidiyorsunuz. Mülakat sırasında mülakat yapacağınız konsolosluk görevlisi eğer Türkçe bilmiyor ise, Türkçe bilen çevirmen çağrılıyor ve görüşmenizi yapabiliyorsunuz. Bu nedenle İngilizce bilmiyorsanız kesinlikle endişelenmemenizi tavsiye ederim.

Bu görüşme esnasında gayet güler yüzlü ve doğal olmanız, dış görünüşünüzün (kıyafet, saç, sakal) düzgün olması oldukça önemlidir. Size sorulan soruları net ve kısa bir şekilde cevaplamanızı tavsiye ederiz. Size sorulmayan sorular hakkında lütfen konuşmaktan kaçınınız.

Amerika Vize Mülakatı sırasında vizenizin onaylanıp onaylanmadığı size görevli tarafından bildirilir. Vizeniz onaylanır ise pasaportunuz konsolosluk görevlisinde kalır ve 1 hafta içerisinde vizeniz basılarak size posta ile gönderilir.

Eğer vizeniz onaylanmadıysa, pasaportunuz size teslim edilir ve pasaportunuz ile beraber size bir evrak verilir. Bu evrakta vizenizin neden onaylanmadığı yazar ve tekrar başvuru yapabileceğiniz bilgisi verilir.

Vizenizin onaylanması için bu bahsettiğimiz süreçlerin doğru ve etkili bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Bu nedenle bir vize danışmanı ile çalışmak sizlere zaman ve para kaybettirmeden vizenizi alabilmenize yarar. Neden bir vize danışmanı ile çalışmalıyım diye soruyorsanız, bununla ilgili yazdığımız detaylı yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Neden İstanbul Vize Danışmanı?

8 yıllık vize danışmanlığı tecrübesi olan kişilerin aynı çatı altında toplandığı, İstanbul’da kurulmuş olan HGY Vize Danışmanlık, sizlere bir vize danışmanlık firmasından daha fazlasını sunar. Doğru noktada vizenizi nasıl alacağınızı, yada almak istediğiniz o vizenizi alabilmeniz için durumunuzda ne gibi değişiklikler yapmanız gerektiğini sizlere anlatır ve size bir vize kariyeri çizer. İşini iyi yapan bir çok vize danışmanı bu şekilde çalışmaktadır. Ama üzülerek belirtmeliyim ki; İşini iyi yapmayan bir çok vize firması sorgusuz sualsiz para kazanabilmek adına vize başvurunuzu yapar. Lütfen bu firmalardan uzak durunuz. İstanbul Vize Danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Amerika Vize başvurusu, Kanada Vize Başvurusu, İngiltere Vize Başvurusu yanı sıra Almanya vize başvurusu, İtalya Vize Başvurusu, Hollanda Vize Başvurusu, Fransa Vize Başvurusu, Yunanistan Vize Başvurusu ve Bulgaristan Vize Başvurusu hizmetleri de sunmaktadır. Amerika dışındaki vize başvuru hizmetlerimizi web sitemizden kontrol edebilir, dilerseniz bizleri arayabilirsiniz.

 

NEDEN BAKIRKÖY VİZE DANIŞMANI?

Konsolosluklar ile aranızdaki en yakın köprü olan HGY Vize Danışmanlık, İstanbul’un tüm ilçeleri (Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik) olmak üzere Bakırköy’de de Bakırköy Amerika Vize Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uygun fiyat avantajları ve güler yüzlü hizmeti ile onay oranları yüzde 90’larda olan firmamızdan hizmet almak için web sitemizden bizlere yazabilir veya telefon numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

 

Bakırköy Vize Danışmanlık Hizmet Bölgeleri

İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi olan HGY Vize Danışmanlık, Bakırköy’ün tamamına Amerika Vize Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un Bakırköy ilçesinin; Bakırköy Ataköy Mahallesi, Bakırköy Basınköy Mahallesi, Bakırköy Cevizlik Mahallesi, Bakırköy Kartaltepe Mahallesi, Bakırköy Osmaniye Mahallesi, Bakırköy Sakızağacı Mahallesi, Bakırköy Şenlikköy Mahallesi, Bakırköy Yenimahalle, Bakırköy Yeşilköy Mahallesi, Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi, Bakırköy Zeytinlik Mahallesi ve Bakırköy Zuhuratbaba mahallelerinin tamamında hizmet vermektedir.

 

Bakırköy Vize Danışmanı denildiğinde akla HGY Vize Danışmanlık Merkezi’nin geliyor olmasından dolayı gurur duyuyoruz.

Tüm vize işlemleriniz için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Dilerseniz bizleri arayabilir veya web sitemizden bizlere mesaj atabilirsiniz.


Sağlıklı günler dileriz…

HGY Vize Danışmanlık

Gsm: 05436720034

Whatsapp: 05436720034

20 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page