top of page

Avcılar Amerika Vize Danışmanı


Merhabalar arkadaşlar

Yüksek onay oranlarına ulaşmış, sektörün öncü isimlerinden olan HGY Vize Danışmanlık, Türkiye’nin tüm illerine hizmet verdiği gibi, İstanbul Vize Danışmanlık olarak Avcılar bölgesine de hizmet vermektedir. İstanbul’un Avcılar ilçesinde yaşıyor ve Amerika turistik vize almak istiyorsanız, HGY Vize Danışmanlık’ı arayabilir, Amerika vizesi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Avcılar Amerika Vize Danışmanınız sizlere bir telefon kadar yakın. Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

İstanbul Amerika Vize Danışmanı Ne Gibi Hizmetler Verir?


İstanbul Vize danışmanı olan HGY Vize Danışmanlık, tüm vize türlerindeki başvurularınız için randevularınızı alır, vize başvurularınız için gerekli olan formlarınızı doldurur ve vize başvurusu evraklarınızı sizler adına hazırlar. Randevu alım sürecinden vizenizin pasaportunuza basılacağı güne kadar olan tüm süreci sizler adına takip eder.

Günümüzde vize retlerinin oldukça arttığı şu günlerde, vize başvurusunun doğru ve emin eller ile yapılıyor olması çok önemlidir. Bizlere ulaşan ve daha önce vize reddi almış kişileri incelediğimizde, genelde başvurunda yanlışlık yaptığını ve bu nedenle ret aldığını görmekteyiz. Bu nedenle Amerika vizesi, Kanada Vizesi, İngiltere Vizesi, Almanya Vizesi, İtalya Vizesi veya başka bir schengen ülkesi vizesi almak isterseniz, bir danışman ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Vize danışmanı ile çalışmanın siz olan faydalarını merak ediyorsanız, buraya tıklayarak bu konu ile ilgili yazmış olduğumuz yazımıza ulaşabilirsiniz. Avcılar Amerika Vize Danışmanınız sizler ile çalışmaktan mutluluk duyar.


Avcılar Amerika Vize Danışmanlık


İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verdiğimiz gibi, Avcılar bölgesinde yaşayan kişilere de Amerika turistik vize başta olmak üzere, Kanada turistik vize, İngiltere turistik vize ve schengen vize danışmanlığı da vermekteyiz.

Avcılar ilçesinde yaşayan ve Amerika Turistik Vizesi almak isteyen danışanlarımıza neler yapmaları gerektiği konusunda oldukça bilgilendirici olan bu yazımızı dikkatli ve detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Yine de sormak istediğiniz tüm sorularınızı Avcılar Amerika Vize Danışmanı olarak cevaplamak için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Aileniz veya arkadaşınız ile bir California tatili yapmak, Amerika’yı gezmek istiyor ve Amerika turistik vizesi almak istiyorsanız yapmanız gereken tüm adımlar burada yazılmıştır.

Öncelikle Amerika vizesi almak isteyen danışanlarımıza, daha önce vizeli olarak (schengen vize, İngiltere vize, Kanada Vize vs.) bir ülkeye seyahat edip etmediklerinin önemli olduğunu belirtmeliyim. Çünkü Amerika Birleşik Devletleri, seyahat geçmişinizi önemser ve bunu da mülakatınızda size sorar. Abd vizesi, vize sürecinin sadece randevu almak veya görüşmeye gitmek olmadığını belirtmek durumundayız. Çünkü sizle ilgili sorgulanan, seyahat geçmişiniz, mesleğiniz, aylık geliriniz, birikiminiz, birikiminizin yüzde kaçını bu seyahate ayırdığınız gibi bir çok etken vizenizi alıp alamamanızı belirleyecektir. Bir danışman ile çalıştığınızda bunların ne kadar önemli olduğunu da anlayacaksınız.

Genel anlamda sürecimiz;

  • Amerika Vize Başvurusu

  • DS-160 Formu

  • Amerika Vize Mülakatı

Olarak 3 adım diyebiliriz. Dilerseniz genel anlamda bu 3 adımın nasıl gerçekleştirildiğinden bahsedelim ve Avcılar Amerika Vize Danışmanınız olarak sizleri olabildiğince aydınlatalım.


Avcılar Amerika Vize Başvurusu


Avcılar ilçesinde ikamet ediyor ve Amerika Vize başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle Amerika’da yapmak istediğiniz tatil planınızı, ne kadar süre kalmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Amerika B1-B2 Turistik vizesi 10 yıllık verilen bir vizedir fakat tek seferde 6 aydan fazla kalmanıza müsaade etmemektedir. Yani bu vize türü göçmen olmayan vize türüdür. Eğer uzun süreli Amerika’da yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, buna uygun bir vize türünde başvurunuzu yapmalısınız.

Bizim bu yazıdaki konumuz Amerika Turistik Vize olduğu için, Avcılar Amerika Vize Danışmanı olarak, bundan bahsedeceğiz. Amerika Vize başvuruları, Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye’de bulundurduğu iki konsolosluğundan da yapılabilir. Amerika, İstanbul ve Ankara’da bulunan konsoloslukları için bir bölge hizmet ayrımı yapmamaktadır. Bu ne anlama geliyor? İstanbul’da yaşıyor iseniz, dilerseniz Ankara’daki konsolosluktan da randevunuzu alıp mülakatınızı orada gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin hangi ilinde yaşıyor olduğunuz önemli değildir. İstanbul Vize Danışmanı olarak biz HGY Vize Danışmanlık, danışanlarımızın talepleri doğrultusunda vize randevularını ABD İstanbul Konsolosluğu’ndan veya ABD Ankara Konsolosluğu’ndan almaktayız. Şuan ki güncel vize harcı bedeli 160 dolar olup, vize harcı ödemesini başvuru esnasında yapıyor ve online olarak randevunuzu alıyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri vize randevusu görüşme tarihlerini çok ileri tarihlere vermektedir. Bir çok danışanımız bu durumdan dolayı yakınmaktalar fakat bilmenizi isteriz ki, ileri tarihli alınmış olan vize randevunuzu düzenli olarak sistemden kontrol ettiğimiz için daha öne çekme şansımız yüksektir. Danışanlarımıza bu randevularını kendilerinin de öne çekebilmeleri için kullanıcı adı ve şifrelerini vermekteyiz.

İstanbul yada Ankara Abd Baş Konsolosluğu’ndan randevu tarihinizi aldıktan sonra, online olarak doldurmamız gereken bir Ds160 formu vardır ve sizler adına bu formu doldurmaktayız. Dilerseniz Ds160 formunun ne kadar önemli olduğunu ve neden profesyonel eller tarafından doldurulması gerektiğini sizlere ayrı bir başlık altında anlatmak isterim.


DS-160 Formunun Doldurulması

Amerika Birleşik Devletleri, Vize Randevunuzu aldıktan sonra bir Ds-160 formu doldurmanızı ister. Nedir bu form? Ve Amerika vize başvurunda ds-160 formunun önemi nedir? Sizlere ayrıntılı olarak anlatmak isterim.

Öncelikle Ds-160 formunun, Vize görüşmesinden önce sizle ilgili her türlü bilginin olduğu, (adresiniz, pasaport numaranız, eğitim aldığınız okullar, aileniz, askerlik durumunuz, daha önce hangi ülkelere seyahat ettiğiniz, şuan neler yaptığınız vs) bilgiler yer almaktadır. Vize görüşmesinden önce sizler ile ilgili konsolosluğun araştırma yaptığı gibi bir çok yanlış bilgi sosyal medyada dolaşmakta. Zaten doldurulan bu formda sizle ilgili tüm bilgiler oluyor ve Abd Vize mülakatında konsolosluk görevlisi ekranda bu formu görmektedir. Bu formun detaylı ve “Doğru” bilgiler ile doldurulması çok önemli. Daha önce yanlış doldurulan formlardan dolayı ret almış çok fazla aday ile karşılaştık. Bu nedenle bu süreci biz veya bizim gibi Amerika Vizesinde Uzman bir vize danışmanı ile çalışmanızı her durumda tavsiye ediyoruz. Avcılar Amerika vize danışmanlığı olarak 8 yıllık tecrübe ile Amerika vizesinde uzman bir ekip ile hizmet verdiğimizi belirtmek isterim. Bu form, vizenizin onay durumunun neredeyse yarısını oluşturduğunu söyleyebilirim. Söylediğimiz gibi Amerika Vizesi bir “süreç” ‘tir ve ds160 formu da bu sürecin önemli bir parçasıdır. İstanbul Vize Danışmanı olarak bizlerden hizmet almak isteyen Avcılar ilinde yaşayan danışanlarımıza Avcılar Amerika Vize Danışmanı olarak verdiğimiz hizmet, bu sürecin tamamını kapsamaktadır.

Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Avcılar Amerika Vize Danışmanınız olarak, abd turistik vizelerinizin tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu ve vizenizin onaylanması için gerekli tüm işlemleri sizlerin adına gerçekleştirdiğimizi daha önce de belirtmiştik. Vize randevunuzu aldıktan sonra, Ds160 formunuzu doldurduk. Şimdi de hayal ettiğiniz California tatili için yapmanız gereken vize mülakatınıza yaklaştık. Fakat öncesinde bir takım belgeler hazırlamamız gerekiyor. Bu belgeler nelerdir? Aslında Ds160 formunda doldurduğumuz bilgileri doğrulayan, konsolosluk görüşmesi sırasında konsolosluk görevlisi görmek isterse çıkarıp sunabileceğiniz belgelerden oluşmaktadır. Unutmamalıyız ki; Ds160 formunda yazılan tüm bilgileri doğrulamak zorundayız ve kesinlikle bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde yanlış bilgi vermekten kaçınmalıyız. Avcılar Amerika Vize Danışmanı olarak sizler için hazırladığımız detaylı evrak listesine buradan ulaşabilirsiniz. Vize mülakatında hiçbir evrağınıza bakılmayadabilir. Fakat yine de evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Olası bir belgeyi sizden istediklerinde dosyanızdan çıkarıp konsolosluk görevlisine verebilmelisiniz.


Amerika Vize Mülakatı

Amerika Vize Görüşmesi, bu sürecin son aşaması olup, vizenizin onaylanıp onaylanmadığının belli olacağı gündür. Vize mülakat görüşmenizi dilerseniz Türkçe veya İngilizce gerçekleştirebilirsiniz. İngilizce mülakat yapmanızın daha avantajlı olduğunu söyleyen kişiler olabilir fakat bunun hiçbir önemi yoktur. Çünkü siz oraya yaşamaya değil, tatil yapmaya gidiyorsunuz. Bu nedenle İngilizce bilmiyorsanız bu vizeyi alamazsınız gibi düşünmeyiniz lütfen. Avcılar Amerika Vize Danışmanı olarak şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki; Birçok Abd Vize konsolosu mülakat yapabilecek kadar Türkçe biliyorlar ve orada bir Türkçe bilen çevirmen de bulunmaktadır. Avcılar Amerika Vize Danışmanınız olan HGY Vize Danışmanlık, sizler için tüm süreci yönettiği gibi, sizi Amerika vize mülakatınıza da hazırlamaktadır. Bu mülakatta en önemli aşaması diyebilirim. Çünkü Amerika vize mülakatı görüşmesinde doldurulmuş olan ds160 formuna hakim olmalı ve size sorulacak sorulara verdiğiniz cevaplar, formda doldurulan bilgiler ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu nedenle Amerika Vizesinde uzman bir vize danışmanı ile çalışmanızın öneminin altını tekrar çizmek istiyorum. Amerika Vize Mülakatında, oldukça rahat olmalısınız ve sorulan sorulara kısa ve net cevaplar vermelisiniz. Size sorulmayan şeylerden bahsetmekten kaçınmalısınız. Kendinizden emin olmalısınız fakat bu kendini beğenmişlik ve ukalalık düzeyinde olmamalıdır.

Doğru doldurulmuş bir başvuru formu, eksiksiz hazırlanmış evraklar ve iyi hazırlanmış bir mülakat görüşmesi ile vizenizi almanız oldukça kolaydır.

 

Bu yazımızda, Avcılar ilçesinden Amerika Vize Başvurusu yapmak isteyen danışanlarımıza Amerika turistik vizelerini nasıl alacaklarını açıkladık. Eğer bir Amerika tatili planınız var ise, İstanbul Vize Danışmanı’nız olan HGY Vize Danışmanlık, Türkiye’nin her yerinden sizlere danışmanlık vermek için bir telefon kadar yakınınızdadır.

Avcılar Amerika Vize Danışmanı Hizmet Bölgeleri

İstanbul’un Avcılar ilçesinde yaşayan ve Amerika turistik vizesi almak isteyen danışanlarımız, Avcılar bölgesinde nerede yaşıyorlarsa yaşasınlar, vize danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirler. Avcılar bölgesinde; Avcılar Merkez Mahallesi, Avcılar Ambarlı Mahallesi, Avcılar Cihangir Mahallesi, Avcılar Gümüşpala Mahallesi, Avcılar Denizköşkler Mahallesi, Avcılar Üniversite Mahallesi, Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Avcılar Firuzköy Mahallesi, Avcılar Tahtakale Mahallesi’nden bizlere ulaşarak Amerika vize başvurularınızı gerçekleştirebiliriz.

İstanbul Avcılar bölgesinde olduğu gibi İstanbul’da Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Bebek, Taksim, Ortaköy’de de Amerika Vize Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

 

Vizenizi en hızlı ve güvenilir bir şekilde almak istiyorsanız, sizleri doğru ve güncel bilgiler ile sürekli aydınlatan HGY Vize Danışmanlığı’nın işinde uzman danışmanları ile çalışabilirsiniz. Bu yazıyı okuduysanız ve kendinizi Amerika Tatili’ne hazır hissediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Tüm vize süreçlerini bize devredin ve siz sadece bavulunuza neler koymanız gerektiğini düşünmeye başlayın. Avcılar Amerika Vize Danışmanınız; Şimdiden iyi tatiller diler...


Esen Kalın

HGY Vize Danışmanlık

8 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page