top of page
İstanbul boğazı.jpg
İstanbul boğazı.jpg

İSTANBUL VİZE DANIŞMANLIK

HGY Vize Danışmanlık Merkezi olarak; Amerika (B1-B2) Turistik Vize, Kanada Turistik Vize, Schengen Turistik Vize, İngiltere Turistik Vize ve Yeni Zelanda Turistik Vizeleriniz için, Vize Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız. İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi olarak, İstanbul içi ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İstanbul Vize Merkezi olarak %90 onay oranında çalışmamız hem kendimize olan güvenimizi taze tutuyor, hem de danışanlarımızın “Güvenilir Danışman” fikrini koruyoruz. Bu yazımızda, Vize merkezi olarak, nasıl çalıştığımızı ve hangi hizmetlerimiz olduğu hakkında, bilgiler vereceğiz.

İSTANBUL VİZE DANIŞMANI

Amerika Vize Danışmanı 

 

Siz değerli danışanlarımıza Amerika Vize Danışmanlığı hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Bilindiği üzere; Son zamanlarda yurtdışı seyahatleri toplumumuz içinde bir hayli artmakla beraber, konsoloslukların bu talepleri doğru yönetebilmesi ve aşırı oluşan iş yükünden dolayı fazlaca ret ile sonuçlanan ABD Vize başvuruları duymaktayız. Durum böyle olunca, yapılacak başvuruların doğru yapılması ve DS-160 formunun eksiksiz doldurulması, konsoloslukta gerçekleşecek vize görüşmesi sırasında, konsolosluk memurunun görmek isteyeceği belgelerin eksiksiz bir şekilde yanınızda olması, konsolosluğun vize görüşmesi sırasında sorduğu sorulara, DS-160 belgesinde doldurulan bilgiler ışığında doğru ve eksiksiz cevapların verilmesi oldukça önem arz etmektedir. İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi olarak, B1-B2 Amerika Turistik Vize randevu başvurularınızı sizler adına yapıyor, DS-160 formunuzu dolduruyor, tüm belgelerinizi hazırlıyor, konsoloslukta yapılacak olan mülakata da Türkçe veya İngilizce seçeneğinize göre sizleri hazırlıyoruz.
Unutmamak gerekir ki; Her başvuru kişiye özeldir ve kişinin ülke içindeki Sosyo-Ekonomik durumuna göre vize görüşmesine hazırlanması gerekmektedir. İstanbul’da bir İstanbul Vize Merkezi mi arıyorsunuz? Öyleyse
doğru adrestesiniz.. Vizenizin onay alabilmesi için; İşinde uzman danışmanlarımızdan Vize Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ABD B1-B2 Turistik vize başvuru şartlarını anlattığımız sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.
Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız.

Schengen Vize Danışma

 

HGY VİZE DANIŞMANLIK Merkezi olarak, Schengen ülkelerine yapmak istediğiniz seyahat planlamalarınızın vize başvurularını sizler adına yapıyor, gerekli evrak ve belgeleri toparlayıp dosyanızın takibini sizler adına gerçekleştiriyoruz. İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi - İstanbul Vize Danışmanı olarak; Başta Almanya olmak üzere, İtalya, Hollanda, Fransa, Malta, Yunanistan, Bulgaristan ve İsveç Schengen vize başvurularınızın tamamını uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.


Almanya Schengen Vize Danışmanı : Schengen ülkeleri arasında en çok başvuru alan Almanya Turistik Vize için, İstanbul Vize Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz. Almanya Vize Başvuru koşulları için yazdığımız ayrıntılı bilgi yazısına buraya tıklayarak ulaşabilir veya bizleri arayarak vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

İtalya Schengen Vize Danışmanı : İtalya Schengen Turistik Vize başvurularınız için İstanbul Vize Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz. İtalya Vize başvurunuz için yazdığımız detaylı makalemize buraya tıklayarak ulaşabilir veya bizleri arayarak vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Fransa Schengen Vize Danışmanı : Fransa Schengen Turistik Vize başvurularınız için tüm başvuru süreçlerinizi sizler adına yönetiyor, gerekli evraklarınızı hazırlıyor ve vize başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul Vize Merkezi olarak; Fransa Turistik Vize başvurusu hakkında yazdığımız detaylı makalemizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz veya bizleri arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Hollanda Schengen Vize Danışmanı : Aileniz veya arkadaşlarınız ile bir Hollanda seyahati mi planlıyorsunuz? Vize başvurunuzu sizler adına yapıyor, tüm süreçleri sizler adına takip ediyoruz. Hollanda Schengen Turistik Vize
başvuru
nuzun onaylanması adına bir uzman ile vize sürecinizi devam ettirmenizi öneririz. HGY VİZE Danışmanlık merkezi ile Hollanda vizeniz pasaportunuzda. Hollanda Vize Başvurusu ile ilgili yazdığımız detaylı yazımızı buraya tıklayarak okuyabilir veya bizleri arayarak İstanbul Vize Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

İsveç Schengen Vize Danışmanı : İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi olarak; İsveç Schengen Vize başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm Vize başvurularınızda, HGY VİZE DANIŞMANLIK, İstanbul Vize Danışmanı olarak
tüm süreçlerinizde yanınızda. İsveç Schengen Vize başvurusu için gerekli belgeler ve tüm detayların bulunduğu makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz veya bizleri arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Yunanistan Schengen Vize Danışmanı : Ülkemizin hemen yanı başında eşsiz doğal güzellikleri ve görülmeye değer tarihi yerleri olan Yunanistan’a bir gezi planınız mı var? HGY Vize Danışmanlık, Yunanistan Vize Danışmanlığı da yapmaktadır. Yunanistan Turistik vizeniz, İstanbul Vize Danışmanı olan HGY Vize ile pasaportunuzda. Yunanistan Schengen Vize başvurusu için gerekli belgeler ve başvuru koşullarını buraya tıklayarak sizin için yazdığımız
makaleye ulaşabilir veya bizleri arayarak danışmanlık alabilirsiniz.

 

Bulgaristan Schengen Vize Danışmanı : İstanbul Vize Danışmanlık Merkezi olarak biz HGY Vize, Bulgaristan Turistik Vizeleriniz için de danışmanlık vermekteyiz. Bulgaristan Schengen Vize detaylarına buradan ulaşabilir veya bizleri arayarak bir danışmanlık görüşmesi planlayabilirsiniz.

Malta Schengen Vize Danışmanı : Ülke vatandaşlarımızca turistik amaçlı ziyaret edilen ülkelerin başında Malta gelmektedir. Birçok Schengen ülkesinde olduğu gibi Malta Turistik vize başvurularınız için de İstanbul Vize Danışmanlık denildiğinde akla HGY VİZE Danışmanlık olarak geliyor olmaktan mutluyuz. Malta Schengen Turistik Vize başvuru şartları ve detaylarına buradan ulaşabilir ya da bizleri arayarak danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul’da veya yaşadığınız yerde bir Vize Danışmanı mı arıyorsunuz? Danışmanınız bir telefon kadar yakınınızda.

Kanada Vize Danışmanı

HGY VİZE Danışmanlık, sizlere Kanada Turistik Vize başvurularınız için de yardımcı oluyor. Sizler adına vize başvuru formunu dolduruyor, tüm evraklarınızı hazırlıyor ve vizenizi alıyoruz. İstanbul Vize Danışmanlık olarak sizler için hazırladığımız ayrıntılı Kanada Vize başvurusu makalemize buradan ulaşabilir veya bizleri arayarak bir Vize Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Vize Danışmanı, telefonunuzun diğer ucunda…

İngiltere Vize Danışmanı

Aileniz veya arkadaşlarınız ile bir Londra tatili mi planlıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. HGY Vize Danışmanlık, sizler için tüm vize süreçlerinizi planlıyor, başvurularınızı yapıyor ve evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlıyor.
İstanbul Vize Merkezleri arasında onay oranı en yüksek Vize Danışmanlarından biri olan HGY VİZE Danışmanlık’ın sizler için hazırladığı İngiltere Turistik Vize başvuru koşulları ve detaylarına buradan ulaşabilir veya bizleri arayarak İngiltere Vizeniz için danışmanlık alabilirsiniz.

 

HGY Vize Danışmanlık olarak; İstanbul Vize Danışmanı denildiğinde akla geliyor olmaktan mutluluk duymaktayız. Tüm vize süreçlerinizi sizler adına planlıyor, gerekli formlarınızı dolduruyor ve süreci sizler adına takip ediyoruz. Sizler ile konsolosluklar arasında bir köprü olduğumuzu lütfen unutmayınız. Tatiliniz için vizeye ihtiyacınız varsa, danışmanlık aldıktan sonra siz sadece bavulunuza hangi eşyalarınızı koyacağınıza odaklanın. Sizlere bir telefon kadar yakınız…

İstanbul boğazı.jpeg

Bizi Arayın

Email 

Bizi Takip Edin

  • Youtube
  • Instagram
bottom of page