top of page

HAKKIMIZDA  
HGY VİZE DANIŞMANLIK

İSTANBUL SCHENGEN VE ABD VİZE DANIŞMANI

HGY VİZE DANIŞMANLIK, 8 yıllık tecrübesi ile yeni bir çatı altında toplanmaya karar vermiş profesyonel danışmanları ile 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Şirketimiz, dünya standartlarında yenilikleri takip eden ve uluslararası platformda tanınan, diğer vize danışmanlık şirketlerine öncülük etmeyi hedeflemiş bir firmadır.

Toplumun her kesimine güvenilir, doğru bilgiler eşliğinde güler yüzlü ekibimiz ile hak edilen vize danışmanlığı hizmetini sunmaktır.

 

Başta Avrupa Schengen Turistik vize ile ABD Turistik vize danışmanlığı yanı sıra Kanada Turistik Vize, İngiltere Turistik vize gibi bir çok ülke vize işlemlerini de sizler adına yapmaktayız. 

Ağırlıklı olarak; Almanya Schengen Vize, İtalya Schengen Vize, Fransa Schengen Vize, Hollanda Schengen Vize, Bulgaristan Schengen Vize, Yunanistan Schengen Vize, Malta Schengen Vize ve İsveç Schengen vize olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinin Schengen turistik vize işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Amerika Turistik vize ve Schengen Turistik vize onaylarımızın sırrı, ekibimizin 8 yılı aşkın Vize Danışmanlık tecrübesinde saklıdır.

İstanbul Vize Danışmanlığı denildiğinde akla HGY VİZE Danışmanlığı'nın geliyor olması, %90 onay oranına ulaşan sonuçlarımız ile ilgilidir.

HGY VİZE Danışmanlık, sadece İstanbul değil, tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

 

Danışanlarımızdan gelen talepler doğrultusunda vize başvurularının başlatılması, başvuru sürecinin takibinin yapılması, ülkelerin vizeleri konusunda güncel bilgilerin doğru ve güvenilir yollarla paylaşılması bizler için önemlidir.

 

HGY Vize Danışmanlık; konsolosluklar ve konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezleri ile aranızdaki en yakın köprüdür.

Aileniz veya sevdikleriniz ile bir yurtdışı tatil planınız var ve vize almaktan mı korkuyorsunuz? Hiç korkmanıza gerek yok. HGY VİZE danışmanlık, bir telefon kadar yakınınızda. Bizi arayın ve biz vize işlemlerinizi yaparken, siz bavulunuzu hazırlayın...

Sizlere bir telefon kadar yakınız...

  • HGY VİZE DANIŞMANLIK LinkedIn
  • HGY VİZE DANIŞMANLIK Twitter
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page